Productnummer:10041745EAN:4007698628956
Kaarthouder kerstbal 8x10x8cm, Vrolijk kerstfeest in doosje set van 4, gemaakt van glas rood (B/H/D) 25x11x9cm
| BK / BK: | 1 / 24 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Vul je assortiment aan met deze hoogwaardige kaarthouderset van duurzaam glas. De stijlvolle rode kerstballen, verpakt in een aantrekkelijke doos, bieden retailers winstgevende kerstdecoratie en ondersteunen ontwerpers met veelzijdige toepassingen in de commerciële omgeving. Ideaal voor het aantrekkelijk inrichten van verkoopruimtes.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 25 cm |
| Hoogte: | 11 cm |
| Gewicht BK: | 0.11 kg |
| Gewicht BK: | 2.64 kg |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W388 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.












