Productnummer:10046458EAN:4007698244835
Kaarsenhouder van poly goud (B/H/D) 8x28x8cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De poly kaarsenhouder in goud combineert duurzame kwaliteit met een elegant ontwerp, ideaal voor retailers en interieurontwerpers. Zijn indrukwekkende aanwezigheid zorgt voor veelzijdigheid in high-end retail- en decoratieve omgevingen. Profiteer van een hoge winstgevendheid door een aantrekkelijke presentatie.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Goud |
| Kollektion: | Velvet Royale |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 8 cm |
| Hoogte: | 28 cm |
| Gewicht BK: | 0.24 kg |
| Gewicht BK: | 2.9 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










