Productnummer:10041694EAN:4007698627942
Kaars LED rood, flikkerend licht, exclusief 3xAA gemaakt van was (B/H/D) 10x9x10cm
| BK / BK: | 1 / 24 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Geef je verkooppresentaties een boost met de rode LED-kaars van duurzame was. Het flikkerende licht is ideaal voor winkeliers en ontwerpers en creëert een stijlvolle, veilige sfeer in winkels en hotels. Profiteer van eenvoudige bediening en veelzijdig gebruik. Werkt op 3xAA batterijen.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Wachs |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Wachs |
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Was |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Gewicht BK: | 0.29 kg |
| Gewicht BK: | 6.86 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W104, W279, W468 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









