Productnummer:10035502EAN:4007698443603
Kaars 10x12x10cm van was antiek rozenhout roze/roze
| BK / BK: | 6 / 6 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De kaars van 10x12x10 cm van hoogwaardige was in antiek roze/roze rozenhout combineert duurzaamheid met een elegant ontwerp. Perfect voor ontwerpers of winkeliers die op zoek zijn naar aantrekkelijke marges en veelzijdige decoratiemogelijkheden. Ideaal voor een verfijnde winkelinrichting.
| Akzentmaterial: | Wachs |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Wachs |
| Kleur: | Roze/Roze |
| Materiaal: | Was |
| Seizoen: | Kerstmis, Lente |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht BK: | 5.61 kg |
| Gewicht BK: | 5.61 kg |
| Verzend pallet: | 360 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W355 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









