Productnummer:10042097EAN:4007698636982
Honingraat konijn van papier/karton geel (B/H/D) 16x30x16cm
| BK / BK: | 6 / 36 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Het felgele honingraatkonijntje van duurzaam papier/karton zal alle liefhebbers van moderne decoratie bekoren. Perfect voor seizoensgebonden winkel- en huisdisplays om visuele interesse toe te voegen. Het robuuste ontwerp zorgt voor veelzijdigheid in de detailhandel en een hoge marge.
| Akzentfarbe: | Gelb |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Papier/Pappe |
| Hauptfarbe: | Gelb |
| Hauptmaterial: | Papier/Pappe |
| Kleur: | Geel |
| Materiaal: | Papier/karton |
| Seizoen: | Pasen |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 16 cm |
| Breedte: | 16 cm |
| Hoogte: | 30 cm |
| Gewicht BK: | 0.86 kg |
| Gewicht BK: | 5.15 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | O015 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











