Productnummer:10046058EAN:4007698229245
Hert met kerstboom van poly, groen/bruin (B/H/D) 14x19x10cm
| BK / BK: | 4 / 16 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Het kleurrijke hert met kerstboom (poly, 14x19x10 cm) trekt op magische wijze klanten aan in etalages en verhoogt je verkoop. De robuuste productie garandeert een duurzame kwaliteit, ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers die zich richten op een aantrekkelijk design en hoge marges. Ideaal voor seizoensdecoratie.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Kleurrijk |
| Kollektion: | Christmas Classics |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 16 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 14 cm |
| Hoogte: | 19 cm |
| Gewicht BK: | 0.77 kg |
| Gewicht BK: | 6.16 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











