Productnummer:10045970EAN:4007698226442
Beer circus van poly kleurrijk 2-voudig (B/H/D) 7x13x9cm
| BK / BK: | 4 / 48 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De "Bear Circus made of Poly Coloured 2-fold" is een duurzaam decoratief stuk van hoge kwaliteit dat ideaal is voor creatieve etalages. Het is gemaakt van polyresin en biedt detailhandelaren en interieurontwerpers een aantrekkelijke margevergroting en een breed scala aan toepassingen in een commerciële omgeving.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Kleurrijk |
| Kollektion: | Christmas Classics |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 7 cm |
| Hoogte: | 13 cm |
| Gewicht BK: | 0.97 kg |
| Gewicht BK: | 11.62 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











