Productnummer:10043959EAN:4007698687687
Hangrugzak van vilt, bruin (B/H/D) 8x10x5cm
| BK / BK: | 6 / 72 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Presenteer stijlvolle decoraties met de bruine vilten hangerrugzak (8x10x5cm). Ideaal voor winkeliers en ontwerpers, met duurzame kwaliteit en veelzijdigheid voor gebruik in etalages of interieurs. Profiteer van de gemakkelijke presentatie en de grote vraag.
| Akzentfarbe: | Braun |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Filz |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Braun |
| Hauptmaterial: | Filz |
| Kleur: | Bruin |
| Materiaal: | Vilt |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 72 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 8 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht BK: | 0.07 kg |
| Gewicht BK: | 0.79 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W097 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










