Productnummer:10046527EAN:4007698250904
Hangkrans met kegels van natuurlijk materiaal, bruin (B/H/D) 15x15x5cm
| BK / BK: | 6 / 72 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze hangende krans met kegels van natuurlijke materialen biedt detailhandelaren en interieurontwerpers een veelzijdige decoratieoplossing. Hij is van hoge kwaliteit en duurzaam, creëert een natuurlijke sfeer en maximaliseert uw winstgevendheid door een eenvoudige presentatie en aantrekkelijke marges. Ideaal voor seizoensgebonden winkelruimtes.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Bruin |
| Kollektion: | Christmas Classics |
| Materiaal: | Natuurlijk materiaal |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 72 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 15 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Gewicht BK: | 0.53 kg |
| Gewicht BK: | 6.34 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










