Productinformatie "Hangende theelichthouder "Lavendel", glas, 12x12cm, 1 stuk, transparant"
Hangende theelichthouder "Lavendel", glas, 12x12cm, 1 stuk, transparant
Geen beoordelingen gevonden. Deel als eerste uw inzichten.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online

| Accentkleur: | Wit |
|---|---|
| Accent materiaal: | Jute |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Kleur: | Paars |
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| Binnenkartons aantal: | 16 |
| Omdozen aantal: | 16 |
| Verpakkingseenheden: | 16 |
| Batterij nodig: | Nee |
| Diepte: | 11.8 cm |
| Breedte: | 11.8 cm |
| Hoogte: | 12.4 cm |
| Gewicht BK: | 8.124 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Beschikbaarheidsdatum: | 28.05.2026 |
0 van 0 beoordelingen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren