Productinformatie "Hangboom met belettering, hout, 38x1.5x63cm, 1 stuk, naturel, @"
Hangboom met belettering, hout, 38x1.5x63cm, 1 stuk, naturel, @
Geen beoordelingen gevonden. Deel als eerste uw inzichten.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online
| Accentkleur: | Zwart |
|---|---|
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Kleur: | Beige |
| Materiaal: | Hout |
| Seizoen: | Kerstmis |
| Binnenkartons aantal: | 16 |
| Omdozen aantal: | 16 |
| Verpakkingseenheden: | 16 |
| Batterij nodig: | Nee |
| Diepte: | 10.2 cm |
| Breedte: | 15 cm |
| Hoogte: | 38.2 cm |
| Gewicht BK: | 8.214 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Beschikbaarheidsdatum: | 28.05.2026 |
0 van 0 beoordelingen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
