Productnummer:10013624EAN:4007698459543
Glazen voorraadpot, 8x12x8cm
| BK / BK: | 12 / 24 |
|---|---|
| VE: | 24 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De stevige glazen voorraadpot, 8x12x8cm, biedt commerciële inkopers ideale opslagoplossingen in de detailhandel. Het heldere uiterlijk past bij elke winkelpresentatie, terwijl de duurzame kwaliteit zorgt voor een aantrekkelijke marge. Perfect voor een stijlvolle inrichting en efficiënte productpresentatie.
| Akzentfarbe: | Transparent |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Glas |
| Hauptfarbe: | Transparent |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Kleur: | Transparant |
| Materiaal: | Glas |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 8 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Vullende hoeveelheid: | 250 |
| Gewicht BK: | 3.5 kg |
| Gewicht BK: | 8.5 kg |
| Verzend pallet: | 840 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | H369 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









