Productnummer:10046569EAN:4007698252168
Glazen lantaarn roze/roze (B/H/D) 9x7x9cm
| BK / BK: | 8 / 24 |
|---|---|
| VE: | 8 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Robuuste, hoogwaardige glazen lantaarn in roze/roze (9x7x9cm) voor stijlvolle winkelpresentaties of als highlight in interieurprojecten. Veelzijdig in gebruik, creëert waardevolle decoratieve accenten en zorgt voor aantrekkelijke marges dankzij het duurzame ontwerp en eenvoudige onderhoud. Ideaal voor moderne, commerciële omgevingen.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Roze/Roze |
| Kollektion: | Sweet Wonderland |
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 8 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 7 cm |
| Gewicht BK: | 1.19 kg |
| Gewicht BK: | 4.75 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









