Productnummer:10045335EAN:4007698744939
Glazen lantaarn bloem decor, transparant (B/H/D) 9x10x9cm
| BK / BK: | 6 / 36 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De "Glass Lantern Flower Decor" combineert levendige kleuren en duurzaamheid, ideaal voor aantrekkelijke winkeldisplays en stijlvolle interieurs. Dit kunstzinnig ontworpen stuk kan naadloos worden geïntegreerd in verschillende decoratieconcepten, waardoor de aantrekkingskracht van uw assortiment wordt vergroot en uw verkoopkansen worden geoptimaliseerd.
| Akzentfarbe: | Transparent |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Glas |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Transparent |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Kleur: | Transparant |
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht BK: | 2.12 kg |
| Gewicht BK: | 12.74 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | ZZZ45335 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










