Productnummer:10017022EAN:4007698170226
Glazen kersthanger, gekleurd, 20 stuks (B/H/D) 4x6.5x3cm
| BK / BK: | 12 / 24 |
|---|---|
| VE: | 3 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 16/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Geef je kerstverkoop een boost met deze handgemaakte, duurzame glazen kersthangers. Ze zijn ideaal voor detailhandelaren en ontwerpers en bieden veelzijdige decoratiemogelijkheden en aantrekkelijke marges. Presenteer feestelijke elegantie waar je klanten dol op zullen zijn.
| Akzentfarbe: | Transparent |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Glas |
| Hauptfarbe: | Transparent |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Kleur: | Transparant |
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 3 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 4 cm |
| Breedte: | 28 cm |
| Hoogte: | 20 cm |
| Gewicht BK: | 5 kg |
| Verzend pallet: | 576 |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W101, W336 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









