Productnummer:10045331EAN:4007698728915
Glasplaat, 2-voudig, roze/groen (B/H/D) 20x4x20cm
| BK / BK: | 6 / 18 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De decoratieve bloemplaat van hoogwaardig glas (roze/groen) is ideaal voor stijlvolle winkelpresentaties. De duurzame afwerking zorgt voor een aantrekkelijke marge en biedt een breed scala aan toepassingen in elegant interieurdesign. Perfect voor designliefhebbers en interieurontwerpers. Afmetingen: 20x4x20 cm.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Roze/Roze |
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 18 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 20 cm |
| Breedte: | 20 cm |
| Hoogte: | 4 cm |
| Gewicht BK: | 2.38 kg |
| Gewicht BK: | 14.26 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | ZZZ45331 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










