Productnummer:10045459EAN:4007698733582
Fee van magnesia, 3-voudig, paars/roze/geel (B/H/D) 5x11x3cm
| BK / BK: | 12 / 144 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Fleur je assortiment op met de kleurrijke fee van magnesia. Ideaal voor detailhandelaren en interieurontwerpers, het maakt indruk met zijn duurzame materiaal en veelzijdige gebruik in decor. Het compacte formaat vergemakkelijkt de presentatie en zorgt voor een aantrekkelijke handelsmarge.
| Akzentfarbe: | Lila |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Magnesia |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Lila |
| Hauptmaterial: | Magnesia |
| Kleur: | Paars |
| Materiaal: | Magnesia |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 144 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 3 cm |
| Breedte: | 5 cm |
| Hoogte: | 11 cm |
| Gewicht BK: | 0.66 kg |
| Gewicht BK: | 7.92 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | ZZZ45459 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









