Productnummer:10045458EAN:4007698733551
Fee van magnesia, 3-voudig, paars/roze/geel (B/H/D) 5x10x4cm
| BK / BK: | 12 / 144 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Een opvallende blikvanger gemaakt van duurzaam magnesia, ideaal voor winkeliers en ontwerpers. Biedt veelzijdige decoratiemogelijkheden dankzij de levendige kleuren en hoogwaardige afwerking. Perfect voor etalages of winkelruimtes om de klantervaring te verbeteren en de verkoop te stimuleren.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Paars |
| Materiaal: | Magnesia |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 144 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 4 cm |
| Breedte: | 5 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht BK: | 0.6 kg |
| Gewicht BK: | 7.2 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | ZZZ45458 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










