Productnummer:10043906EAN:4007698685188
Engel van hout/metaal, naturel (B/H/D) 22x36x4cm
| BK / BK: | 2 / 36 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Met zijn natuurlijke houten afwerking en elegante metalen vleugels spreekt deze minimalistische engel liefhebbers van moderne decoratie en cadeauwinkels aan. Duurzaam vakmanschap zorgt voor blijvende elegantie en verrijkt elke display met een hoog winstpotentieel en tijdloze stijl.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Natuur |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 2 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 4 cm |
| Breedte: | 22 cm |
| Hoogte: | 36 cm |
| Gewicht BK: | 0.48 kg |
| Gewicht BK: | 8.71 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W388 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










