Productnummer:10043486EAN:4007698673796
Disco appel 20 LED met 6/18 timer gemaakt van glas, zilver (B/H/D) 16x17x16cm Batterijvoeding 3xAA niet inbegrepen
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 40/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De discoappel van hoogwaardig glas (B/H/D: 16x17x16 cm) met 20 LED's en timerfunctie optimaliseert stijlvol de inrichting van je winkel. Aantrekkelijke blikvanger met eenvoudige installatie, ideaal voor detailhandel of evenementen. Elegant design verfraait je verkoopruimtes en zorgt voor langdurig gebruik.
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 16 cm |
| Breedte: | 16 cm |
| Hoogte: | 17 cm |
| Gewicht BK: | 0.88 kg |
| Gewicht BK: | 10.56 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W302 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










