Productnummer:10046444EAN:4007698243432
Bordeaux poly kerstbal (B/H/D) 14x14x13cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voldoe aan de hoge verwachtingen van de klant met de elegante poly bordeaux kerstbal. Deze kerstbal is vervaardigd volgens hoge normen, biedt duurzaamheid en trekt de aandacht in elke decoratie. Ideale keuze voor retailers en ontwerpers die op zoek zijn naar een exclusieve en stijlvolle presentatie.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Bordeaux |
| Kollektion: | Velvet Royale |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 13 cm |
| Breedte: | 14 cm |
| Hoogte: | 14 cm |
| Gewicht BK: | 0.2 kg |
| Gewicht BK: | 2.38 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









