Productinformatie "Bloem, vilt, 15.5x5x36cm, 1 stuk, wit"
Bloem, vilt, 15.5x5x36cm, 1 stuk, wit
Geen beoordelingen gevonden. Deel als eerste uw inzichten.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online
| Accentkleur: | Beige, Geel, Grijs |
|---|---|
| Accent materiaal: | Hout |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Vilt |
| Seizoen: | Lente |
| Binnenkartons aantal: | 6 |
| Omdozen aantal: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | Nee |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 15.5 cm |
| Hoogte: | 36 cm |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Beschikbaarheidsdatum: | 29.05.2026 |
0 van 0 beoordelingen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
