Productinformatie "Bergkristal hanger vlok, glas/metaal, 10cm, 1 stuk, zilver, @"
Bergkristal hanger vlok, glas/metaal, 10cm, 1 stuk, zilver, @
Geen beoordelingen gevonden. Deel als eerste uw inzichten.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online
| Accent materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Kleur: | zilver |
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| Binnenkartons aantal: | 24 |
| Omdozen aantal: | 192 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | Nee |
| Diepte: | 2.2 cm |
| Breedte: | 11.4 cm |
| Hoogte: | 12.4 cm |
| Gewicht BK: | 1.274 kg |
| Gewicht BK: | 10.762 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Beschikbaarheidsdatum: | 28.05.2026 |
0 van 0 beoordelingen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
