Productnummer:10042667EAN:4007698653347
Basketbal jongensfiguur met kauwgombubbel gemaakt van poly zwart/wit/goud (B/H/D) 14x23x14cm
| BK / BK: | 1 / 18 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De "basketbaljongen met kauwgombubbel" van robuust poly is een modern decoratief element met een uniek ontwerp. Ideaal voor winkeliers en ontwerpers, het verbetert de sfeer van elke verkoopruimte of lobby en belooft langdurig gebruik dankzij de hoogwaardige afwerking.
| Akzentfarbe: | Schwarz |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Hauptfarbe: | Schwarz |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 18 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 14 cm |
| Breedte: | 14 cm |
| Hoogte: | 23 cm |
| Gewicht BK: | 0.63 kg |
| Gewicht BK: | 11.29 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | N033 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










