Productnummer:10013314EAN:4007698133146
Zittende boeddha in grijs gemaakt van poly, B14 x H20 cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De zittende boeddha van duurzaam poly in elegant grijs combineert tijdloos design en kwaliteit, ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers. De perfecte aanvulling op winkelruimtes en commerciële interieurs om een harmonieuze sfeer te creëren en klanten te inspireren met esthetiek.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Materiaal: | Poly |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 11 cm |
| Breedte: | 14 cm |
| Hoogte: | 20 cm |
| Gewicht BK: | 0.21 kg |
| Gewicht BK: | 8 kg |
| Verzend pallet: | 288 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | A038 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.












