Productnummer:10035696EAN:4007698449520
Zeilbootstandaard, Sail away van MDF blauw (B/H/D) 16x20x4cm
| BK / BK: | 6 / 36 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De "Sail away" displaystandaard van robuust MDF maakt indruk met zijn tijdloze ontwerp en duurzaamheid, perfect voor het inrichten van verkoopruimtes en tentoonstellingen. Gebruik zijn veelzijdigheid om maritieme accenten te creëren die je klanten zullen inspireren en de verkoop zullen doen stijgen. Ideaal voor de detailhandel.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Blauw |
| Materiaal: | Hout |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 4 cm |
| Breedte: | 16 cm |
| Hoogte: | 20 cm |
| Gewicht BK: | 0.33 kg |
| Gewicht BK: | 3.96 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | H412 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










