Productnummer:10043038EAN:4007698663612
Zakwarmer hond van kunststof/polstoftijk, zwart (B/H/D) 15x12x1cm
| BK / BK: | 12 / 48 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Ontwikkel je productassortiment met de slijtvaste plastic zakverwarmer in een aantrekkelijk hondendesign. Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers, veelzijdig en met een aantrekkelijke presentatie. De hoogwaardige pluche hoes zorgt voor duurzaamheid en verhoogt de commerciële meerwaarde in de verkoop.
| Akzentfarbe: | Schwarz |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Kunststoff |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Schwarz |
| Hauptmaterial: | Kunststoff |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Plastic |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 1 cm |
| Breedte: | 15 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht BK: | 0.95 kg |
| Gewicht BK: | 3.79 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W265 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











