Productnummer:10043047EAN:4007698663803
Zachte speelgoed dinosaurus van pluche, mintgroen (B/H/D) 22x24x17cm
| BK / BK: | 1 / 24 |
|---|---|
| VE: | 3 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Ontdek ons mintgroene pluche knuffeldier "Dino" (22x24x17cm), ideaal voor winkels en creatieve interieurs. Hij is gemaakt van duurzaam materiaal van hoge kwaliteit en biedt veelzijdige decoratiemogelijkheden en een aantrekkelijke marge. Perfect voor commerciële shoppers en ontwerpers.
| Kleur: | Groen |
|---|---|
| Materiaal: | Pluche |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 3 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 17 cm |
| Breedte: | 22 cm |
| Hoogte: | 24 cm |
| Gewicht BK: | 0.12 kg |
| Gewicht BK: | 2.93 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W264 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









