Productnummer:10026678EAN:4007698061241
Yoga kikker van bruine klei 3-voudig, (B/H/D) 20x29x13cm
| BK / BK: | 1 / 6 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Hoogwaardige "Yoga Frog" kleifiguurtjes, perfect voor interieurprojecten en winkels. De duurzame afwerking biedt een hoog rendement op investering en veelzijdige toepassingen in winkelruimtes en decoraties. Een stijlvol hoogtepunt dat design en natuur harmonieus integreert. Afmetingen (B/H/D): 20x29x13 cm.
| Akzentfarbe: | Braun |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Ton |
| Hauptfarbe: | Braun |
| Hauptmaterial: | Ton |
| Kleur: | Bruin |
| Materiaal: | Geluid |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 13.5 cm |
| Breedte: | 20.5 cm |
| Hoogte: | 29 cm |
| Gewicht BK: | 1.3 kg |
| Gewicht BK: | 10 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | H250 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










