Productnummer:10039435EAN:4007698551704
Witte keramische kat (B/H/D) 13x12x13cm
| BK / BK: | 4 / 24 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Hoogwaardige keramiek in klassiek wit, ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers. Deze charmante decoratieve kat (13x12x13cm) maakt indruk met zijn duurzaamheid en veelzijdige presentatiemogelijkheden. Perfect als blikvanger in moderne bedrijfspanden of stijlvolle decoraties, het biedt een aantrekkelijk margeontwerp.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Keramiek |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 12.8 cm |
| Breedte: | 13 cm |
| Hoogte: | 12.4 cm |
| Gewicht BK: | 2.05 kg |
| Gewicht BK: | 12.29 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | O043 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









