Productnummer:10014096EAN:4007698140960
Winterse scène kabelbaan met licht, muziek, mov. Kabelbaan, skiër gemaakt van poly 24x25x23cm
| BK / BK: | 1 / 2 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 23/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Breng je winkelruimte tot leven met de verlichte kabelbaan met winters tafereel. De kabelbaan is gemaakt van duurzaam polyamide, heeft een lange levensduur en trekt winkelend publiek met zijn bewegende kabelbaan en sfeervolle muziek. Ideaal voor winkeliers om seizoensgebonden te decoreren en de verkoop te verhogen.
| Kleur: | Kleurrijk |
|---|---|
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 2 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 26.5 cm |
| Breedte: | 26.5 cm |
| Hoogte: | 23.5 cm |
| Gewicht BK: | 3.25 kg |
| Gewicht BK: | 6.5 kg |
| Verzend pallet: | 40 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W135 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










