Productnummer:10035428EAN:4007698441975
Windlichtset gecanneleerde beker, van glas paars, zilver set van 3, (B/H/D) 30, 35, 40cm x Ø13cm
| BK / BK: | 1 / 3 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Ontdek de veelzijdige kelk lantaarnset in paars. Gemaakt van glas van hoge kwaliteit en biedt een langdurige elegantie. Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers om prachtige displays te creëren die klanten aantrekken en uw winkelruimte verfraaien. Verkrijgbaar in drie verschillende maten.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Paars |
| Materiaal: | Glas |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 3 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 45 cm |
| Breedte: | 32 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Diameter: | 13 cm |
| Gewicht BK: | 1.92 kg |
| Gewicht BK: | 6.75 kg |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W212/H109 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











