Productnummer:10041570EAN:4007698624903
Windlicht theelichthouder hert winter bosdecor van gekleurd glas (B/H/D) 9x10x9cm
| BK / BK: | 6 / 36 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Breng winterse elegantie in je assortiment met de kleurrijke lantaarn theelichthouder. Gemaakt van hoogwaardig glas, ideaal voor detailhandelaren en ontwerpers. Profiteer van een eenvoudige presentatie en een aantrekkelijk uiterlijk - verhoog de decoratieve verkoop in een professionele omgeving. Afmetingen 9x10x9cm.
| Akzentmaterial: | Glas |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Glas |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Glas |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht BK: | 1.98 kg |
| Gewicht BK: | 11.88 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W238 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










