Productnummer:10031834EAN:4007698353865
Windlicht gezichtsdecoratie van glas roze/roze 2-voudig, (B/H/D) 9x10x9cm
| BK / BK: | 4 / 32 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Transformeer je winkelruimte met deze artistieke, roze lantaarn van duurzaam glas. Deze lantaarn is ideaal voor interieurontwerpers en winkeliers en staat garant voor veelzijdige toepassingen en aantrekkelijke marges. Ideaal voor stijlvolle decoratieve elementen in woon- en commerciële ruimtes.
| Akzentmaterial: | Glas |
|---|---|
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Kleur: | Roze/Roze |
| Materiaal: | Glas |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 32 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht BK: | 1.5 kg |
| Gewicht BK: | 13 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | A019 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









