Productnummer:10031821EAN:4007698356743
Windlicht gezichtsdecor van glas roze/roze 2-voudig, (B/H/D) 10x13x10cm
| BK / BK: | 6 / 24 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Elegant gezichtsontwerp op robuust glas biedt interieurontwerpers stijlvolle decoropties. Ideaal voor detailhandelaars om moeiteloos tentoon te stellen. De duurzame afwerking garandeert langdurig gebruik, terwijl de esthetische aantrekkingskracht uw klanten in verrukking zal brengen. Perfect voor het smaakvolle ontwerp van professionele omgevingen.
| Akzentmaterial: | Glas |
|---|---|
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Kleur: | Roze/Roze |
| Materiaal: | Glas |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 12.5 cm |
| Gewicht BK: | 3.5 kg |
| Gewicht BK: | 14 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | A019 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









