Productinformatie "Windgong, metaal, glas, 24x1.5x64cm, 1 stuk, geel-groen, @"
Windgong, metaal, glas, 24x1.5x64cm, 1 stuk, geel-groen, @
Geen beoordelingen gevonden. Deel als eerste uw inzichten.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Binnenkartons aantal: | 4 |
| Omdozen aantal: | 16 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | Nee |
| Diepte: | 62.4 cm |
| Breedte: | 25 cm |
| Hoogte: | 2 cm |
| Gewicht BK: | 1.628 kg |
| Gewicht BK: | 7.07 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Beschikbaarheidsdatum: | 30.05.2026 |
| Geschikt voor buiten: | Ja |
0 van 0 beoordelingen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
