Productnummer:10018443EAN:4007698184438
Wierookstokjeshouder Boeddha in bruin, 3 assorti, B24 x H8 cm
| BK / BK: | 3 / 36 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De bruine Boeddha wierookhouder (B24 x H8 cm) maakt indruk met zijn elegant bewerkte kunsthars. Ideaal voor winkeliers en ontwerpers, het biedt een stijlvolle display-oplossing en creëert een aantrekkelijke sfeer. Assortiment per drie, verhoogt de verkoop dankzij zijn veelzijdigheid en duurzame kwaliteit.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Materiaal: | Hout |
| BK hoeveelheid: | 3 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 4.8 cm |
| Breedte: | 24.5 cm |
| Hoogte: | 7 cm |
| Gewicht BK: | 0.58 kg |
| Gewicht BK: | 6.52 kg |
| Verzend pallet: | 864 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | H268 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









