Productnummer:10042590EAN:4007698650896
Waxinelichtje aardbei, set van 6, rood (B/H/D) 14x6x9cm/4x4x4cm
| BK / BK: | 6 / 36 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Aantrekkelijke theelichtjes in een aardbeienontwerp, gemaakt van hoogwaardige was. Ideaal voor winkeliers en ontwerpers die op zoek zijn naar opvallende decoratieve artikelen. Perfecte aanvulling voor seizoensdisplays, duurzaam en veelzijdig om klanten te verblijden en de verkoop te verhogen.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Wachs |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Wachs |
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Was |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 13.5 cm |
| Hoogte: | 5.5 cm |
| Gewicht BK: | 1.12 kg |
| Gewicht BK: | 6.7 kg |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | N009 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










