Productnummer:10045903EAN:4032037876217
Waterpas met flesopener zegel, 4/s,15x4,4cm Bamboe/ijzer, lasercut, met barcodesticker B:15cm H:4,4cm D:2cm 24 stuks in een display (ca. 15x12x18cm)
| BK / BK: | 24 / 48 |
|---|---|
| VE: | 24 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Ontdek de multifunctionele waterpas: ideaal voor winkeliers en ontwerpers. Hij is gemaakt van duurzaam bamboe en ijzer en biedt precisie en stijl. Met een geïntegreerde flesopener en humoristische slogan trekt hij klanten aan en maximaliseert hij effectief de winkelruimte. Perfect voor professionele omgevingen.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Natuur |
| Materiaal: | Hout |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 2 cm |
| Breedte: | 15 cm |
| Hoogte: | 4.4 cm |
| Gewicht BK: | 3.17 kg |
| Gewicht BK: | 6.34 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










