Productnummer:10029562EAN:4007698299644
Wandhanger van zeegras/metaal, naturel (B/H/D) 54x35x1cm
| BK / BK: | 10 / 20 |
|---|---|
| VE: | 10 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De muurhanger van natuurlijk zeegras en metaal biedt duurzame kwaliteit en veelzijdige retailtoepassingen. Ideaal voor interieurontwerpers om natuurlijke, stijlvolle accenten te creëren. Aantrekkelijke marges dankzij aantrekkelijk design en eenvoudige integratie in verschillende decoratieconcepten.
| Akzentmaterial: | Naturmaterial |
|---|---|
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptmaterial: | Naturmaterial |
| Kleur: | Natuur |
| Materiaal: | Natuurlijk materiaal |
| BK hoeveelheid: | 10 |
| BK hoeveelheid: | 20 |
| Verpakkingseenheden: | 10 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 1 cm |
| Breedte: | 54 cm |
| Hoogte: | 35 cm |
| Gewicht BK: | 0.12 kg |
| Gewicht BK: | 2.43 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | H265 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









