Productnummer:10038994EAN:4007698539252
Vogel van natuurlijk keramiek, groen 2-voudig, (B/H/D) 20x12x13cm
| BK / BK: | 6 / 18 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Hoogwaardige keramische vogels in natuurlijke en groene tinten, ideaal voor detailhandelaars en interieurontwerpers: duurzaam en veelzijdig voor gebruik in decoratieve arrangementen. Perfect voor etalages en verkooptentoonstellingen, ze bieden een eersteklas marge en passen elegant in professionele omgevingen. Afmetingen: 20x12x13cm.
| Akzentmaterial: | Keramik |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Natuur |
| Materiaal: | Keramiek |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 18 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 13 cm |
| Breedte: | 19.5 cm |
| Hoogte: | 11.5 cm |
| Gewicht BK: | 3.3 kg |
| Gewicht BK: | 9.9 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | O046 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











