Productnummer:10044844EAN:8713619438233
Vloerlamp hoog LP44 warm wit dimbaar LED incl. 200cm USB-kabel 1,2M gemaakt van metaal, mat zand
| BK / BK: | 1 / 4 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De LP44 dimbare LED vloerlamp in mat metaal biedt een stijlvol, duurzaam ontwerp voor je winkel- of decoratieproject. Perfect voor interieurontwerpers en commerciële inkopers, geeft warme accenten en verhoogt de verkoop aantrekkingskracht. Inclusief 200cm USB-kabel.
| Akzentfarbe: | Beige |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Metall |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Beige |
| Hauptmaterial: | Metall |
| Kleur: | Beige |
| Materiaal: | Metaal |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 12 cm |
| Breedte: | 12 cm |
| Hoogte: | 120 cm |
| Gewicht BK: | 0.22 kg |
| Gewicht BK: | 0.88 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









