Productnummer:10042829EAN:4007698657925
Vilt/textiel hanger konijn, 2-voudig, wit/blauw/paars (B/H/D) 4x10x3cm
| BK / BK: | 6 / 96 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De 2-voudige "konijn"-hanger van duurzaam vilt in wit/blauw/paars maakt indruk met zijn gedetailleerde ontwerp, ideaal voor seizoensgebonden raamdecoraties in de detailhandel. Hoogwaardige materialen garanderen duurzaamheid en aantrekkelijke presentatiemogelijkheden, verhogen de visuele aantrekkingskracht van je etalages en optimaliseren de verkoopkansen.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Materiaal: | Vilt |
| Seizoen: | Lente, Pasen |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 3 cm |
| Breedte: | 4 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht BK: | 0.05 kg |
| Gewicht BK: | 0.86 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | O094 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










