Productinformatie "Vierkante vlechtwerk vaas, glas, 11.7x11.7x11.7cm, 1 stuk, helder, @"
Vierkante vlechtwerk vaas, glas, 11.7x11.7x11.7cm, 1 stuk, helder, @
Geen beoordelingen gevonden. Deel als eerste uw inzichten.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Seizoen: | Pasen |
| Binnenkartons aantal: | 16 |
| Omdozen aantal: | 8 |
| Verpakkingseenheden: | 16 |
| Batterij nodig: | Nee |
| Diepte: | 13.2 cm |
| Breedte: | 13.2 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht BK: | 6.118 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Beschikbaarheidsdatum: | 28.05.2026 |
0 van 0 beoordelingen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
