Productnummer:10039105EAN:4007698542511
Verzilverde fotolijst voor 13x18cm foto's van metaal, zilver (B/H/D) 15x20x1cm
| BK / BK: | 6 / 24 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Hoogwaardige, verzilverde metalen fotolijst voor foto's van 13x18 cm. Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers: duurzame kwaliteit, tijdloos ontwerp, veelzijdig voor gebruik in commerciële omgevingen. Dankzij de eenvoudige presentatie verhoog je moeiteloos de winstgevendheid en klanttevredenheid. Afmetingen (B/H/D): 15x20x1 cm.
| Akzentfarbe: | Silber |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Metall |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Silber |
| Hauptmaterial: | Metall |
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Metaal |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 1 cm |
| Breedte: | 15 cm |
| Hoogte: | 20 cm |
| Gewicht BK: | 1.74 kg |
| Gewicht BK: | 6.96 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | N045 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









