Productnummer:10042385EAN:4007698644918
Verliefd varken van poly, 2-voudig, roze (B/H/D) 10x16x9cm
| BK / BK: | 6 / 24 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers: het "pig in love" duo van poly combineert duurzaamheid met een charmant ontwerp. Perfect voor decoraties in winkels en restaurants, biedt het veelzijdige toepassingen en trekt het klanten aan - een winstgevende meerwaarde voor uw assortiment.
| Akzentmaterial: | Poly |
|---|---|
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Roze/Roze |
| Materiaal: | Poly |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 16 cm |
| Gewicht BK: | 2.68 kg |
| Gewicht BK: | 10.7 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | N055 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









