Productnummer:10028193EAN:4007698074715
Vaas van keramiek zwart, wit (B/H/D) 9x20x9cm
| BK / BK: | 1 / 18 |
|---|---|
| VE: | 3 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Stijlvol en duurzaam: de Frau vaas van hoogwaardig keramiek combineert modern design met veelzijdigheid. De vaas is ideaal voor detailhandelaren en interieurontwerpers, maakt indruk met zijn moeiteloze presentatie in een commerciële omgeving en biedt aantrekkelijke marges dankzij zijn exclusieve uitstraling. Perfect voor elegante decoratie.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Keramiek |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 18 |
| Verpakkingseenheden: | 3 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 20 cm |
| Gewicht BK: | 0.44 kg |
| Gewicht BK: | 8 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | H211 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.












