Productnummer:10043122EAN:4007698665821
Vaas van keramiek, groen (B/H/D) 16x19x14cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De groene keramieken vaas (16x19x14cm) combineert esthetisch design met robuust materiaal, ideaal voor retailers en interieurontwerpers. Hij zorgt voor stijlvolle accenten en biedt langdurig rendement bij commercieel gebruik dankzij de hoogwaardige afwerking. Perfect voor een elegante presentatie in moderne ruimtes.
| Akzentfarbe: | Grün |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Hauptfarbe: | Grün |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Groen |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 16 cm |
| Breedte: | 16 cm |
| Hoogte: | 20 cm |
| Gewicht BK: | 8.99 kg |
| Gewicht BK: | 8.99 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | N044 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











