Productnummer:10042726EAN:4007698654900
Vaas met keramische lippen, wit/roze/rood (B/H/D) 11x17x11cm
| BK / BK: | 1 / 24 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De vaas met lippen van duurzaam keramiek biedt retailers en interieurontwerpers een aantrekkelijke marge dankzij de veelzijdige decoratieve toepassingen. Het moderne ontwerp in wit/roze/rood trekt stijlbewuste klanten aan en accentueert elke uitstalling in een commerciële omgeving.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10.8 cm |
| Breedte: | 10.8 cm |
| Hoogte: | 17 cm |
| Gewicht BK: | 0.69 kg |
| Gewicht BK: | 16.56 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | N055 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










