Productinformatie
Deze elegante vaas van duurzaam metaal in beige is ideaal voor retailers en interieurontwerpers. De vaas is ideaal voor gedroogde bloemstukken, verfraait elk ruimteconcept en biedt een robuuste, stijlvolle decoratieve oplossing die op verschillende manieren in de commerciële omgeving kan worden geïntegreerd.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Beige |
| Materiaal: | Metaal |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 16 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 12 cm |
| Breedte: | 12 cm |
| Hoogte: | 19 cm |
| Gewicht BK: | 2.27 kg |
| Gewicht BK: | 9.07 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | N027 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










